792bdd7792_93590002_o2  

Muzikál Tajemství

Slavný muzikál manželů Daniela a Mirjam Landových Tajemství se v celé své parádě vrací na jeviště Divadla Kalich v Praze. Uskuteční se tak od února 2015. Jednat se bude o obnovenou premiéru na omezený počet repríz, stejně jako tomu bylo u muzikálu Touha, která se vrátila již tento rok na jaře. Doufáme, že se můžeme těšit na nové herce a herečky, bohužel konkrétnější informace zatím nejsou k dispozici. Vstupenky si můžete zakoupit již dnes a to v Divadle Kalich. Přejeme příjemnou zábavu.

Muzikál Tajemství se vrací

„Muzikál Tajemství se vrací“

Muzikál Tajemství

Jedná se již o druhý muzikál Daniela Landy a rozhodně si v ničem nezadá s pozitivními ohlasy na dnes již kultovního Krysaře. Písně, které byly vydány na CD a DVD jsou oceněny multiplatinovými deskami. Dle kritiků se jednalo o výjimečném uměleckém díle.

„Je na každém divákovi, co si z představení odnese. Když se na dvě hodiny nechá strhnout jeho příběhem, je to víc než dost. Kdo se ovšem podívá hlouběji, uvidí i další vrstvy představení a pochopí, co se v něm snažíme sdělit. Vypovídáme především o obrovské síle mít život ve vlastních rukou. Většina lidí o takové síle ani neví. My hrajeme o tom, jak rozdílné je být hráčem, a být hrán. Nechci-li být hrán, musím se chopit opratí. Jde o úplně průzračnou myšlenku, která je ale dnešnímu myšlení poměrně vzdálená,“ poodhaluje své Tajemství Daniel Landa. Přísně střežená pointa je vskutku překvapivá. Tento populární muzikál vypráví o naději a skutečné lásce. Při odchodu si každý vezme něco s sebou, něco mystického a pravdivého.

Délka představení: 105 min. (přestávka cca 15 min.)

Autor: Daniel Landa
Režie: Mirjam Landa
Výprava: Václav Mikule
Výtvarník světel: Manfred Schweigkofler
Choreografie: Jitka Zámečníková
V původní verzi hrají:
Eliška: Kuklová Michaela, Vondráčková Lucie
Soused: Šiška Henrich, Vodochodský Ivan
Jan: Blažek Filip, Maxián Jan
Anežka: Horká Michaela, Šoralová Lucia
Temný: Marek Vladimír, Spilka Ladislav
Martin: Trapl Tomáš
Bobo: Moravec Antonín, Suchařípa David
Kamila: Finková Lída, Špidlová Elin
Strážmistr Ryba / Jiří: Plešinger Patrik, Pleskot Michal, Spilka Ladislav
Strážmistr Barták: Hrbáč Ivo, Tesařík Richard
Lékařka, tramp, stíny a další role: Charvátová Jitka, Langoská Athina, Podlipská Renáta, Pokorná Hana, Sladká Petra, Urbanová Ina
Hostinský, lékař, tramp, stíny a další role: Bačkovský Martin, Hlavatý Robert, Macháček Petr

 

Termíny představení

Divadlo Kalich, Praha 1

9.9.2016, Pá 19:00
10.9.2016, So 14:30
10.9.2016, So 19:00
11.9.2016, Ne 13:30

Vstupenky můžete zakoupit zde.

 

TOPlist TOPlist CZIN.eu